basketball180419 3

З 9 по 18 квітня 2019 року в рамках традиційної Універсіади в Криворізькому педагогічному відбулися змагання з баскетболу.

Ігри баскетболістів стали фінальною частиною комплексу спортивних випробувань Універсіади. Гра проводилася за принципом кругової системи. Команди восьми факультетів КДПУ за два тижні отримали можливість зустрітися з усіма суперниками: всього було проведено сім ігор. Кожна команда складалася з досвідчених і вмотивованих гравців, а отже, на змаганнях вирували неабиякі спортивні пристрасті.

basketball180419 2

Якщо рахунок складає 2:0 за результатами двох партій, команда-переможець отримує 2 очки, якщо команди грають внічию – відбувається ще одна партія. Після того, як кожен факультет зустрівся з усіма суперниками, судді підраховують кількість набраних очок. Якщо на першому місці опиняються команди, які набрали однакову кількість балів – судді дивляться, як вони зіграли одне з одним в особистій зустрічі, після чого визначають переможця турніру.

basketball180419 1

За результатами напружених змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – психолого-педагогічний факультет;

ІІ місце – природничий факультет;

ІІІ місце – факультет географії, туризму та історії.

Вітаємо переможців Універсіади з баскетболу серед жіночих команд
і бажаємо всім учасникам вдалих пасів, бадьорості та здоров’я!