aerobics win 1

З 13 по 15 грудня 2019 року в запорізькому Палаці спорту «Юність» проходили змагання на Кубок України серед студентів зі спортивної аеробіки. Команда Криворізького педагогічного здобула почесну бронзу.

aerobics win 2

Головна мета змагань – пропаганда здорового способу життя, популяризація різноманітних видів спорту, зокрема спортивної аеробіки, активізація навчально-тренувальної роботи в закладах освіти.

aerobics win 3

Учасниками змагань стали збірні команди різних закладів вищої освіти України з Дніпра, Києва, Запоріжжя, Львова, Херсона та інших міст. Для охочих долучитися існували певні вікові обмеження: взяти участь мали можливість студенти 1992-2001 року народження.

Гідність нашого університету захищала збірна команда природничого факультету: Владислава Гудима, Ольга Іванова, Влада Кутугіна, Юлія Набруско, Анастасія Рибачук й капітан команди Вікторія Чабан. Дівчата посіли перше місце на загальноуніверситетських змаганнях, що дало команді можливість рухатися далі.

aerobics win 4

Представники Криворізького педагогічного презентували свій номер у номінації «Аеро-денс». Виступи учасників оцінювалися відповідно до затверджених Федерацією Правил зі спортивної аеробіки, які відповідають міжнародним правилам FIG.

aerobics win 5

Своєю перемогою спортсменки завдячують своїй наставниці, старшому викладачу кафедри фізичної культури та методики її викладання, к. п. н. Є. В. Кучерган. «Величезне дякую за ці чудові три дні! Сподіваюся, що наступного року ми знову спробуємо свої сили. Єлизавета Валеріївна – найкраща! Ми вдячні, що вона з нами! Вона –  наша підтримка, ми дуже любимо її всією командою!», – ділиться враженнями призерка Вікторія Чабан.

Дівчата-призерки продемонстрували високий професіоналізм, блискучу техніку, неперевершену граційність і харизму. Шалені репетиції та наполегливе опрацювання спортивних елементів дозволили отримати чудовий результат! Попереду на дівчат чекають інтенсивні тренування, адже вже у квітні вони планують підкорювати столицю на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед студентів.

Криворізький педагогічний вітає спортсменок і бажає нових перемог!