volleyball2020 1

28 січня 2020 року в спортивній залі головного корпусу відбулися змагання з волейболу. Це останні змагання в циклі Універсіади перед парадом переможців.

volleyball2020 2

У змаганнях взяли участь чотири команди, які захищали честь природничого факультету, факультету мистецтв, факультету географії, туризму та історії та фізико-математичного факультету. Незважаючи на невелику кількість учасників, боротьба за перемогу була справді запеклою.

volleyball2020 3

У волейбол традиційно грали за олімпійською кубковою схемою (з вибуванням). Кожна гра складалася із двох партій із заміною ігрового поля після кожної з них. У випадку нічиєї учасники грали додаткову партію. Кожна партія тривала до 15 очок.

volleyball2020 4

«У цьому році участь у змаганнях взяли лише чотири команди. Головною метою змагань стала популяризація волейболу серед наших викладачів. Команди, які боролися за перше й друге та третє й четверте місця показали приблизно однаковий результат», – підкреслив старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання О. М. Письменний.

volleyball2020 5

За підсумками волейбольних змагань призові місця розподілилися таким чином:

volleyball2020 6

І місце – фізико-математичний факультет;

volleyball2020 7

ІІ місце – факультет мистецтв;

volleyball2020 8

ІІІ місце – факультет географії, туризму та історії.

Вітаємо переможців із новими спортивними здобутками!

9988
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок