logo 90

З 14 листопада 2019 року по 10 січня 2020 року в нашому університеті проводився дизайнерський конкурс на кращий логотип з нагоди 90-ї річниці заснування Криворізького педагогічного.

logo 90 1

Головною метою конкурсу стала розробка логотипу для подальшого використання його в період підготовки та проведення урочистостей, пов’язаних із 90-ю річницею КДПУ.

До створення логотипу долучилися здобувачі вищої освіти й працівники Криворізького педагогічного. На розгляд журі було подано дев’ятнадцять дизайнерських проектів, автори яких представили самостійно виконані оригінальні проекти логотипу, з яких більшість були надіслані студентами факультету мистецтв спеціальності «Дизайн» спеціалізації «Графічний дизайн».

logo 90 2

Конкурсну комісію очолили ректор КДПУ, д. філос. н., проф. Я. В. Шрамко й голова первинної профспілкової організації КДПУ, канд. пед. н., доц. Л. В. Бурман.

logo 90 3

Основними критеріями, за якими обирали переможця, стали: художньо-образний рівень виконання роботи, виразність і повнота втілення значущості ювілейної дати, легкість для сприйняття та лаконічність образотворчих прийомів, оригінальність графічного зв’язку окремих елементів логотипу, технологічність і простота тиражування, креативність.

logo 90 4

Авторами було представлено талановито виконані проекти логотипів, чимало з яких заслуговували на перемогу. За одностайним рішенням конкурсної комісії переможницею стала студентка IV курсу спеціальності «Дизайн» Яна Шевчук, яка зачарувала членів комісії своїм баченням святкового логотипу.

logo 90 5

Криворізький педагогічний вітає переможницю та бажає завжди залишатися у вирі творчого натхнення!

10058
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок