080320 0

5 березня 2020 року в актовій залі головного корпусу КДПУ відбувся урочистий концерт до Міжнародного Дня боротьби за права жінок і мир. Організаторами весняного свята стали викладачі та студенти музично-хореографічного відділенняфакультету мистецтв.

080320 1

Концерт розпочався з теплих та приємних слів привітання ректора КДПУ, проф. Я. В. Шрамка: «Шановні наші студентки, співробітниці, викладачки! Дозвольте від усього чоловічого складу Криворізького педагогічного університету привітати вас із цим святом. Це дійсно дуже гарне, чисте, світле та прикметне свято, яке символічно припадає на початок весни, коли все розквітає. Ми дуже вдячні кожній з вас за вагомий внесок у нашу спільну діяльність. Ми вас дуже поважаємо й пишаємося вами! Ви можете бути впевнені, що ваші права є і будуть непохитними. Бажаю кожній з вас усього найкращого, здоров’я та професійних успіхів!».

080320 2

Цьогорічний концерт отримав назву «Чарівне дихання весни». Натхненні, пробуджені першим теплом, учасники святкової програми демонстрували легкість і витонченість у кожному своєму номері.

080320 3

Фундаторами весняної феєрії стали творчі колективи Криворізького педагогічного, серед яких студія сучасної хореографії «Liberta», народний камерний хор «Crescendo», музичний проект «Flash Girls», театр сучасної хореографії «Версаль», народна студія української пісні «Оберіг», народна студія естрадної пісні «Modern», народний ансамбль народного танцю «Любава» тощо.

080320 4

Крім цього, на головній сцені педагогічного відбулася вибухова прем’єра пісні «Кохай» у виконанні соліста Народної студії академічного вокалу Івана Коровка. Витончене поєднання мелодії і слів Л. Костенко пробудило в аудиторії найщиріші почуття.

080320 5

Великий успіх мав і виступ студентів, які під керівництвом В. Чумака, Ю. Грежинець і А. Сосновської втілювали власні хореографічні задуми. Хлопці та дівчата показали не тільки свої танцювальні здібності, а й режисерську майстерність.

080320 6

Справжньою сенсацією став номер звукорежисера студентського клубу Євгена Соколова, який продемонстрував віртуозне володіння духовими інструментами. Парубок виконав композицію «Hey Jude» із репертуару «The Beatles», що викликало справжній фурор серед глядачів.

080320 7

Концерт до Міжнародного Дня боротьби за права жінок і мир став витонченим поєднанням напрямів і стилів музично-хореографічного мистецтва: усі учасники прагнули мовою пісні й тіла розкрити неосяжний жіночий потенціал.

080320 8

Криворізький педагогічний вітає всіх жінок і бажає кожній успіхів і натхнення для нових творчих ідей!