icc 1

Необхідною умовою успішної діяльності закладу вищої освіти є надійна ІТ-інфраструктура. Її функціонування в Криворізькому педагогічному забезпечує інформаційно-обчислювальний центр – стратегічно важливий структурний підрозділ, який здійснює всебічну підтримку ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій у науково-освітній діяльності університету.

icc 2

Фахівці ІОЦ підтримують і розвивають ІТ-інфраструктуру Криворізького педагогічного, упроваджують комп’ютерні технології до основних сфер діяльності ЗВО, забезпечують технічну підтримку сайту університету, корпоративної електронної пошти та системи документообігу.

icc3

Інформаційно-обчислювальний центр реалізує загальноуніверситетську політику в галузі експлуатації та розвитку інформаційних технологій, відповідає за інформаційну безпеку та адміністрування комп’ютерних мереж, опікується матеріально-технічним забезпеченням та видавничою продукцією Криворізького педагогічного, забезпечує супровід освітнього процесу та університетських заходів мультимедійним обладнанням.

icc 4

«Від ремонту й закупівель оргтехніки до консультування відповідальних за наповнення розділів офіційного вебсайту – ІОЦ виконує весь спектр завдань, необхідних для надійного забезпечення функціонування комп’ютерних технологій в основних сферах діяльності університету. А для майбутніх студентів фахівці інформаційно-обчислювального центру підготували зручний онлайн-інструмент, за допомогою якого вступники можуть визначитися із майбутньою спеціальністю на основі відомостей про обрані предмети ЗНО», - розповіла керівник ІОЦ О. В. Шестопалова.

Інформаційно-комунікаційні технології – надійний фундамент сучасної освіти!

11350
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок