narady0520 1

Криворізький педагогічний активно готується до завершення навчального року в умовах карантинних обмежень. Учасники розширених нарад 13-14 травня 2020 року, проведених у форматі ZOOM-конференцій, обговорили нагальні питання цьогорічної літньої заліково-екзаменаційної сесії.

Завідувач навчально-методичного відділу О. В. Бондаренко детально ознайомила присутніх проректорів, деканів і заступників деканів факультетів, завідувачів кафедр, голову профкому університету з наказом № 143 від 12.05.2020 р. про особливості проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному режимі. Особлива увага була приділена організації дистанційного проведення екзаменів, які, відповідно до наказу по університету, будуть прийматись виключно з використанням освітньої платформи MOODLE у синхронному режимі із забезпеченням автентифікації здобувачів вищої освіти та дотриманням карантинних вимог усіма учасниками освітнього процесу, а також питанням оцінювання навчальних досягнень студентів, магістрантів та аспірантів. О. В. Бондаренко підкреслила: «Прошу звернути увагу всіх викладачів університету на своєчасне заповнення електронних форм для оцінювання навчальної діяльності здобувачів вищої освіти протягом цього семестру, на прозорість критеріїв оцінювання та остаточне узгодження із завідувачами кафедр екзаменаційних питань і тестів».

narady0520 2

Під час обговорення перший проректор КДПУ О. А. Остроушко зупинилася на особливостях проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії в дистанційному режимі для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання, захисті курсових робіт і проведенні оглядових лекцій.

Підсумовуючи виступи присутніх, ректор КДПУ, проф. Я. В Шрамко підкреслив: «Для всіх нас ця сесія буде незвичайною й непростою. Ми вперше опинилися в таких умовах. Всі учасники освітнього процесу мають відповідально поставитися до поточних завдань. Особливі виклики стоять перед інформаційно-обчислювальним центром і навчально-методичним відділом, деканатами, кафедрами університету. Але я впевнений, що ми гідно витримаємо ці випробування й літня заліково-екзаменаційна сесія 2019-2020 навчального року відбудеться на високому організаційному рівні».

Травень 2024