img31

Криворізький педагогічний забезпечує надійний зворотний зв'язок протягом усієї вступної кампанії. Абітурієнти можуть отримати відповіді на свої запитання за допомогою кількох каналів зв’язку.

Фахівці приймальної комісії оперативно та якісно надають необхідні консультації з питань вступу-2020. Ви можете зателефонувати до університету за номером +38 (056) 470-13-47 або +38 (068) 265-95-77, написати на електронну скриньку admissions@kdpu.edu.ua або завітати особисто – на вас чекають в каб. 118 головного корпусу КДПУ за адресою просп. Гагаріна, 54. Розклад роботи приймальної комісії та можливі маршрути проїзду розміщено на сторінці рубрики «Вступнику» офіційного сайту університету.

img57

Швидким і доступним способом дізнатися необхідну інформацію є електронна форма, де можна звернутися за консультацією та залишити власний номер телефону для зворотного зв’язку. Крім цього, на сторінці електронної форми розміщено відповіді на поширені запитання до приймальної комісії.

img58

Шанувальники можливостей соціальної мережі Facebook можуть приєднатися до загальнодоступної групи «КДПУ Вступ 2020». Група висвітлює інформацію про Криворізький педагогічний для професійної орієнтації абітурієнтів і регулярно поширює актуальні відомості про освітні послуги університету й перебіг вступної кампанії.

Кожен вступник має можливість обрати зручний засіб зв’язку – Криворізький педагогічний завжди відкритий до спілкування з майбутніми здобувачами вищої освіти. Ласкаво просимо до нашого університету!

12368
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок