tv vyprobuvannia 1

Криворізький педагогічний завжди підтримує зворотний зв’язок із майбутніми здобувачами вищої освіти. Одним із поширених запитань є питання про організацію та проведення творчих конкурсів/заліків під час вступної кампанії-2020. Про це та навіть більше – читайте в черговому дописі прес-центру.

tv vyprobuvannia 2

Творчий залік – це форма вступного випробування, що визначає відповідність рівня творчих/фізичних здібностей вступника, які дозволяють брати участь у конкурсному відборі. На базі Криворізького педагогічного складання творчого заліку потребують три спеціальності: 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) й 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво). Із графіком проведення творчих заліків можна ознайомитися за посиланням.

tv vyprobuvannia 3

Творчий конкурс – це обов’язкове вступне випробування для абітурієнтів, які планують навчатися за спеціальностями 022 Дизайн і 024 Хореографія. Цьогоріч творчі конкурси проходитимуть у дві хвилі: перша для тих, хто бажає вступити на навчання за державним замовленням (з 1 по 12 серпня), друга – для абітурієнтів, які планують навчатися за контрактом (з 13 по 22 серпня). Із графіком проведення творчих конкурсів ви можете ознайомитися на сайті.

tv vyprobuvannia

Звертаємо увагу, що прийом заяв і документів для участі у творчих конкурсах розпочато 24 липня 2020 року. Для допуску до творчого конкурсу учасники мають подати такі документи: копію документа, що посвідчує особу, фотокартку розміром 3×4, копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття. Із детальною інформацією ви можете ознайомитися у розділі «Вступнику».

Криворізький педагогічний бажає всім вступникам відмінних результатів на творчих конкурсах і заліках!

12399
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок