img36

Криворізький педагогічний – це сучасний заклад якісної вищої освіти. Щоденно ми крокуємо в ногу з часом, відкриваємо нові можливості, створюємо власні тренди. Про черговий тренд КДПУ читайте в дописі прес-центру.

img38

Напередодні вступної кампанії-2020 Криворізький педагогічний підготував невеличкий подарунок для своїх майбутніх студентів і громади університету. Відтепер будь-який користувач Фейсбуку зможе прикрасити своє основне зображення іміджевою рамкою від КДПУ.

img52

Така рамка для фото – це спосіб самовираження, знак єдності й ідентичності нашого університету. Для того, щоб застосувати рамку, немає потреби змінювати улюблену аватарку: її можна нашарувати одразу на вашу світлину. Термін дії віртуальної прикраси не має обмежень: ви можете додати або прибрати її у будь-який момент.

img53

Як приєднатися до цього тренду? Алгоритм дій такий: спочатку перейдіть за посиланням, залиште своє або замініть на будь-яке інше фото профілю, у лівому верхньому куті знайдіть рядок для пошуку, введіть «Криворізький педагогічний – пріоритет №1» і оберіть запропоновану фоторамку, після чого натисніть «Встановити як аватар».

img65

Зверніть увагу, що ви можете повернути свою попередню світлину, обравши відповідний проміжок часу, коли вона була основним зображенням вашого профілю.

Наша альма-матер започатковує флешмоб «Я долучаюсь до КДПУ». Умови дуже прості – закріплюєте брендовану рамку на фото власного профілю та засвідчуєте перед усією Facebook-спільнотою, що Криворізький педагогічний – пріоритет № 1. До флешмобу вже приєдналися перші учасники, а ви?

12400
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок