video

Творча та ініціативна молодь навчається в Криворізькому педагогічному. Студенти університету завжди готові допомогти в організації заходів і підтримати різні марафони або челенджі.

video 1

Важливим кроком у житті кожної людини є опанування теоретичних і практичних знань, умінь, навичок омріяної професії, але не потрібно забувати й про духовний та культурний розвиток особистості. Саме тому навчання в Криворізькому педагогічному – це не лише можливість здобути якісну вищу освіту, а й змога реалізувати себе в спорті та мистецтві.

video 2

Найактивніша та найкреативніша молодь може приєднатися до студентської ради, яка допомагає керівництву університету та сприяє культурному розвитку здобувачів вищої освіти.

video 3

Студенти підготували невеличкий відеоролик, який презентує наш університет.

Криворізький педагогічний – це органічне поєднання освіти, науки, спорту, мистецтва
та цікавого студентського життя!