img32

Літню виробничу практику магістранти Криворізького педагогічного проходять у Приймальній комісії. Незважаючи на умови карантину, цей рік не став виключенням і майбутні магістри восьми факультетів завзято приступили до роботи.

img31

Під час практики магістранти допомагають фахівцям Приймальної комісії й виконують багато функціональних обов’язків, а саме: створюють електронні кабінети, консультують і координують абітурієнтів, готують документацію до вступних випробувань тощо. Після тижня роботи група магістрантів кожного факультету готує звіт. У минулому році було запропоновано цікаву й альтернативну форму звітності у вигляді челенджа #I_Can_Do_It, у якій кожен мав змогу проявити неабиякі творчі здібності й представити відеоролик про свою роботу. Із студентським гумором, але водночас, відповідально, магістранти підійшли до виконання цього завдання.

img56_1

Приймальна комісія Криворізького педагогічного вже розпочала свою діяльність. Магістранти також активно включилися в роботу й сумлінно виконують покладені на них завдання. Одним із перших на літню виробничу практику вийшов голова студентської ради КДПУ, магістрант природничого факультету Ярослав Качанов. Він розповів: «Пропоную магістрантам-2020 продовжити й вдосконалити минулорічну традицію і вже зараз продумати концептуальні ідеї для своїх майбутніх челенджів #I_Can_Do_It. Бажаю всім наснаги й успіхів!». Переглянути відео можна за посиланням.

Бажаємо всім магістрантам яскравих вражень від проходження виробничої практики й відмінних звітів!