prhr1

4 серпня 2020 року на факультеті мистецтв відбувся творчий екзамен зі спеціальності 024 Хореографія для вступників на навчання за освітнім рівнем «бакалавр» серед претендентів на місця державного замовлення.

prhr2

Творчий іспит проводять із метою визначення наявності хореографічних здібностей та рівня сформованості виконавських й артистичних знань, умінь і навичок абітурієнтів. Для вдалого проходження цього іспиту вступник повинен мати базову хореографічну підготовку та володіти початковими навичками виконавської майстерності у будь-якому виді хореографії.

prhr3

Екзамен проходив у два етапи: групова робота з виконання елементів класичного танцю та індивідуальне домашнє завдання, у якому абітурієнт повинен продемонструвати танцювальний етюд у будь-якому стилі та жанрі хореографії. Для того, щоб отримати найвищу оцінку в 200 балів абітурієнту необхідно мати навички з хореографії та природні дані, притаманні хореографам.

prhr4

«На сьогоднішній творчий конкурс було зареєстровано 25 осіб. Завдання іспиту базуються на класичному екзерсисі, який є основою всіх жанрів хореографії, тому саме йому ми приділяємо найбільше уваги. У цьому році абітурієнти мають середній рівень професійної підготовки, тому нам є над чим працювати та чого їх навчити. Я впевнена у них все вийде. Головне, щоб було бажання стати професійними вчителями-хореографами», – розповіла доц. кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Т. Б. Брисіна.

Бажаємо вступникам вдалого складання усіх екзаменів задля вступу на бакалаврат!