p1

Протягом тижня фахівці приймальної комісії Криворізького педагогічного активно допомагали абітурієнтам у створенні е-кабінетів та займалися безпосередньо реєстрацією заяв вступників. Прес-центр дізнавався подробиці проведеної роботи.

Кожного року магістранти проходять виробничу практику на базі приймальної комісії, і цей рік не став винятком. Практиканти допомагали абітурієнтам у створенні особистих е-кабінетів та надавали консультації щодо вибору спеціальності та вступу до КДПУ.

p2

Цього року, згідно з новим модулем «Особи зі спеціальними умовами вступу», технічний секретар під контролем заступника відповідального секретаря та після перевірки документів у юриста університету, зареєстрував 52 особи пільгових категорій в системі ЄДЕБО.

Абітурієнти, які бажають навчатися на факультеті мистецтв, пройшли творчий конкурс, попередньо на нього зареєструвавшись. Загалом вступниками було подано 23 заяви на спеціальність 024 Хореографія та 76 заяв на 022 Дизайн.

p3

З 3 серпня розпочато прийом документів на навчання за освітнім рівнем «магістр». Протягом тижня на І курс магістратури в ЄДЕБО було зареєстровано 137 заяв на денну та 104 заяви на заочну форми навчання.  Вступники можуть ознайомитися з рейтинговими списками, які постійно оновлюються.

Також із 14 липня відбувається прийом заяв на другу вищу освіту для здобуття освітнього рівня «бакалавр». На сьогодні подано 13 заяв на денну та 48 заяв на заочну форми навчання.

p4

Для зручності, на основі середнього бала документа та сертифікатів ЗНО, абітурієнт може розрахувати свій конкурсний бал на сайті нашого університету.

Приймальна комісія завжди підтримує зворотний зв'язок: консультує та надає відповіді на різноманітні питання, які виникають в абітурієнтів під час вступної кампанії. Більше актуальної інформації про Вступ-2020 можна знайти у групі на Facebook.

Бажаємо всім абітурієнтам успіхів при вступі до Криворізького педагогічного!

12430
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок