kfm1

7 серпня 2020 року ректор КДПУ Я. В. Шрамко підписав угоду з ГО Криворізькою фундацією майбутнього. Свої підписи під угодою також поставили керівники КНУ та ДУЕТ.

kfm2

Якісне навчання і розвиток студентської молоді – пріоритетні напрямки діяльності Криворізького педагогічного. Урізноманітнення методів навчання, а також соціальна підтримка кожного здобувача вищої освіти завжди на порядку денному керівництва нашого закладу вищої освіти. Для цього використовуються різні форми співпраці з партнерами, які мають можливість покращити матеріально-технічну базу, поліпшити побутові умови і втілити в життя корисні ініціативи молоді.

kfm3

Студентська молодь Криворіжжя зможе долучитися до цікавих заходів, які буде пропонувати громадська організація, виступати з ініціативами щодо покращення умов побуту, брати участь у різноманітних програмах.

«Угода про співпрацю з Криворізькою фундацією майбутнього – це законодавча основа для соціального партнерства нашого університету. Завдяки цьому підтримуватимуться соціальні проєкти та ініціативи наших студентів», – розповів прес-центру керівник молодіжного центру #StudHub І. О. Лисоконь.

Слідкуйте за оголошеннями на сайті! Живіть яскраво!