pdt1

З 10 по 16 серпня вступна кампанія-2020 набирала обертів. За ці дні відбулося багато подій, про які прес-центр підготував свій репортаж.

pdt2

Основною подією цього тижня став початок прийому електронних заяв (13 серпня) від вступників на базі повної загальної середньої освіти. За три дні технічні секретарі приймальної комісії Криворізького педагогічного зареєстрували близько 1000 заяв від абітурієнтів на бюджетну форму навчання. Криворізький педагогічний посів четверту сходинку за кількістю поданих заяв у Дніпропетровській області, поступившись тільки Дніпровському національному університету ім. О. Гончара, Національному технічному університету «Дніпровська політехніка» та Університету митної справи та фінансів. На спеціальність Середня освіта «Історія» (денна форма навчання) Криворізького педагогічного на базі повної загальної середньої освіти на 15.08.2020  було подано 105 заяв, Середня освіта «Українська мова і література» – 94, Психологія – 85, Спеціальна освіта «Логопедія» – 74, Філологія «Германські мови та літератури (Переклад включно), перша – англійська» – 70.

За ступенем магістр на денну форму навчання на базі «бакалавр» на 15.08.2020 було подано 261 заяву, на заочну форму навчання – 237.

pdt3

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ю. С. Кулінка підкреслила: «16 серпня 2020 року закінчується прийом заяв від вступників, які складають вступні іспити, проходять співбесіду та творчі конкурси. Перші творчі іспити за державним замовленням зі спеціальностей Хореографія та Дизайн уже відбулися. Наразі тривають творчі конкурси із зазначених спеціальностей для вступу на навчання за контрактом. Цього тижня вступники склали творчі заліки на спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво) та Середня освіта (Фізична культура)».

pdt4

З рейтинговими списками на денну й заочну форму навчання за ступенем «бакалавр» і «магістр» можна  ознайомитися тут.

Бажаємо абітурієнтам вступити до омріяного закладу вищої освіти й здобути бажану спеціальність. Криворізький педагогічний чекає на вас!

12453
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок