zpdm1

21 серпня 2020 року завершується прийом документів та заяв вступників для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» за всіма формами навчання та спеціальностями, крім спеціальності 053 Психологія, що має дещо інші терміни вступної кампанії.

zpdm2

Станом на сьогодні (21 серпня 10.00) до Криворізького педагогічного було подано 284 заяви на денну та 268 заяв на заочну форми навчання. Найбільше заяв було зареєстровано на спеціальності Дошкільна освіта та Середня освіта (Мова і література: англійська).

Вступникам на магістратуру необхідно пройти іспит з іноземної мови та фахове випробовування відповідно до складеного графіка. Також абітурієнти можуть ознайомитися з обсягом державного замовлення за спеціальностями  денної та заочної форм навчання.

zpdm3

«Випускники бакалаврату всіх спеціальностей КДПУ активно подають заяви для вступу до магістратури й очікують проведення вступних фахових випробувань, які відбудуться з 22 серпня по 2 вересня 2020 року. Випускники бакалаврату інших закладів вищої освіти також можуть подати заяви для вступу до магістратури в межах дозволеного перехресного вступу. З метою забезпечення актуальності попиту на місця державного замовлення ми звертаємося до МОН України щодо збільшення місць максимального обсягу замовлення», – зазначив заступник відповідального секретаря приймальної комісії М. А. Слюсаренко.

zpdm4

Протягом усієї вступної кампанії та після проходження вступних іспитів абітурієнти можуть спостерігати за змінами в рейтингу денного та заочного відділення. Нагадуємо, що сьогодні останній день, коли ви можете подати заяви та документи для навчання в магістратурі за кошти державного бюджету.

Бажаємо абітурієнтам успішного складання вступних випробувань та вступу до КДПУ!

12472
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок