fvv1

28 серпня 2020 року в Криворізькому педагогічному розпочалися фахові вступні випробування серед усіх спеціальностей, окрім  053 Психологія.

fvv2

Головним завданням фахового випробування з будь-якої спеціальності є встановлення фактичної відповідності рівня підготовки вступників вимогам  освітньо-кваліфікаційної характеристики бакалавра.

Кожне фахове випробовування для вступу на магістратуру має міждисциплінарний синтетичний характер і його зміст відповідає професійним функціям, до виконання яких повинен бути підготовлений вступник.

fvv3

Фахові випробування незалежно від спеціальності складаються з 30 тестових завдань трьох рівнів складності, а саме: обрати одну правильну відповідь та виконати завдання на встановлення відповідності. Загальна оцінка за іспит становить 100 балів, які обчислюється за 5-бальною шкалою з округленням до сотих бала.

fvv4

«Сьогодні відбулися фахові вступні випробування зі спеціальностей 014 Середня освіта (українська мова і література), 014 Середня освіта (англійська мова і література), 014 Середня освіта (німецька мова і література), 014 Середня освіта (російська мова і література) та 013 Початкова освіта. Вступники до магістратури мали змогу продемонструвати свої фахові знання, за допомогою яких вони зможуть успішно скласти вступні іспити та стати магістрантами Криворізького педагогічного», – зазначив заступник відповідального секретаря приймальної комісії М. А. Слюсаренко.

Бажаємо випускникам-бакалавра вдалого вступу до КДПУ !

12498
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок