pot1

Підходить до свого логічного завершення вступна кампанія 2020 року. Багато абітурієнтів уже прийняли остаточне рішення щодо подальшого навчання, деякі чекали на рекомендації до зарахування – на бюджетну чи контрактну форму навчання. Вступники до магістратури склали іспити й очікували їх результатів. Що цікавого відбувалося в приймальній комісії Криворізького педагогічного – у репортажі прес-центру.

pot2

З 27 серпня 2020 року кожен абітурієнт уважно слідкував за інформацією, яка з’являлася в його електронному кабінеті й чекав рекомендацій щодо зарахування. Вступники до магістратури складали вступні випробування – іспит з іноземної мови та фаховий, а абітурієнти, рекомендовані на навчання для здобуття освітнього рівня бакалавра на базі повної загальної середньої освіти, вже мали змогу подати оригінали документів.

pot3

Уже зранку 27 серпня 2020 року в коридорах Криворізького педагогічного було багатолюдно, але всі дотримувалися карантинних норм і обмежень, зберігали дистанцію. Чітко й злагоджено працювали практиканти та фахівці приймальної комісії, оперативно виконуючи всі покладені на них завдання.

pot4

У рейтингових списках з’явилися рекомендації щодо навчання, і кожен абітурієнт мав можливість прийняти остаточне рішення, який саме заклад вищої освіти й спеціальність обирає. На 29 серпня 2020 року кількість поданих до КДПУ заяв становила 2233. Найбільшою популярністю серед вступників користуються спеціальності:

  • Середня освіта (Українська мова і література) – 181 заява;
  • Середня освіта (Історія) – 177;
  • Психологія – 160;
  • Філологія. Германські мови та літератури (Переклад включно), перша – англійська – 149;
  • Дошкільна освіта –137.

Нагадуємо, що 31 серпня до 18 години тим, хто отримав рекомендації зарахування на бюджет, потрібно подати в приймальну комісію оригінали документів!

Чекаємо на вас у дружній родині Криворізького педагогічного!

12502
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок