chfm1

Вступна кампанія – 2020 виходить на фінішну пряму. І так само завершується виробнича практика магістрантів Криворізького педагогічного, які кожного літа приходять на допомогу фахівцям приймальної комісії, виконуючи доручення її відповідального секретаря й керівника педагогічної практики.

chfm2

На закінчення практики магістранти подають звітні документи, в яких відображають усі види своєї роботи. Як альтернативний варіант звітності практикантам запропоновано знімати відеоролик, так званий челендж #I_Can_Do_It. Ця ідея захопила магістрантів усіх факультетів, і вони розпочали цікаву естафету креативу, драйву, студентського гумору.

chfm3

В останній тиждень серпня на практику вийшли магістранти природничого факультету й факультету мистецтв. Симбіоз наукового й креативного підходу до написання сценарію та зйомок відео видався досить вдалим. Об’єднана команда магістрантів двох факультетів прийняла виклик і справилася із завданням на всі сто відсотків. А тиждень дійсно видався спекотним! Початок прийому оригіналів документів, координація дій фахівців приймальної комісій та абітурієнтів вимагали від наших магістрантів виважених дій, врівноваженості й компетентності. А також знань із психології й уміння миттєво орієнтуватися в досить складних напружених ситуаціях.

chfm4

Робочий день розпочинався на своїх місцях. Безконтактний скринінг температури, допомога в підготовці паперових документів, спілкування з абітурієнтами та їхніми батьками, координація прийому оригіналів документів – з усіма завданнями наші магістранти впоралися на відмінно. А ще відзняли відеозвіт про свою роботу.

Магістранти-2021 приймають виклик! #I_Can_Do_It.

12505
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок