img22

Тиждень, що минає, став багатим на події вступної кампанії. Дедалі більше абітурієнтів і досвідчених здобувачів вищої освіти приєднуються до лав студентів, магістрантів і аспірантів Криворізького педагогічного.

img44

7 вересня відбулося зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб на базі повної загальної середньої освіти й освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Відповідно до наказу № 534-с від 8 вересня 2020 року було здійснено  переведення на вакантні місця державного замовлення вступників, зарахованих на денну форму навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. 10 вересня здобувачів вищої освіти було зараховано на навчання за освітнім ступенем магістра денної та заочної форм навчання за кошти державного бюджету та за кошти фізичних та/або юридичних осіб. З 7 по 10 вересня проходили вступні випробування до аспірантури.

img77

Протягом усього тижня фахівці приймальної комісії працювали з документами: формували особисті справи вступників, готували матеріали для оформлення студентських квитків та звіти про виконану роботу. «На контрактну форму навчання денного відділення бакалаврату за станом на 10 вересня зараховано 237 осіб, на навчання за державним замовленням – 336 майбутніх бакалаврів. Минулого року ми мали трохи менше «контрактників» – 224 особи, й більше «бюджетників» – 347 осіб», – розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доц. Ю. С. Кулінка.

img89

Нагадаємо, що переведення вступників, які зараховані на навчання в бакалавраті за кошти фізичних та/або юридичних осіб на вакантні бюджетні місця та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів триває до 15 вересня, а зарахування вступників на контрактну форму навчання – до 30 вересня.

12587
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок