150920 2

15 вересня 2020 року на всіх факультетах Криворізького педагогічного відбулися зустрічі першокурсників із представниками деканатів.

150920 1

Першачки отримали всі необхідні відомості про особливості навчання на кожному факультеті, дізналися про розташування навчальних аудиторій, лабораторій, кафедр, деканатів, познайомилися із завідувачами кафедр і кураторами академічних груп.

150920

Декани факультетів приділили велику увагу питанням організації освітнього процесу в умовах поточних карантинних обмежень, нагадали про необхідність дотримання чинних вимог до здобувачів вищої освіти, які навчаються на денних відділеннях ЗВО. Першокурсники довідалися цікаві факти з історії своїх факультетів і отримали можливість поринути в атмосферу альма-матер, відчути настрій і ритм свого майбутнього студентського життя.

150920 3

Під час зустрічей з першокурсниками представники деканатів не оминули жодної важливої деталі: студенти отримали всю необхідну інформацію щодо стипендіального забезпечення, прав та обов’язків здобувачів вищої освіти, можливостей, які пропонує університет для кожного охочого отримати сучасну професійну підготовку.

1509200

Криворізький педагогічний бажає першокурсникам цікавого й успішного навчання та захоплюючого студентського життя!
Ласкаво просимо до дружньої родини нашого університету!

12604
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок