img22

Стіни рідної альма-матер гріють серця кожного, хто був дотичним до її історії. За 90 років свого існування Криворізький педагогічний закохав у себе не одне покоління творчих і завзятих педагогів. І тепер, на його ювілей, вони передають свої найщиріші привітання.

img23

90-річчя – це знакова подія не лише для нашого університету, а й для людей, які знайшли тут своє покликання. Криворізький педагогічний виплекав ціле сузір’я самовідданих, закоханих у свою справу освітян для того, щоб сьогодні вони несли свої знання та вміння зацікавленим дитячим оченятам.

img48

На пошту студентського клубу регулярно надходять листи зі словами вдячності від наших випускників. Студенти різних поколінь згадують у своїх зверненнях юні роки, які вони провели в Криворізькому педагогічному, щиро й тепло вітають наш університет, дякують за якісну освіту.

img49

Прес-центр разом зі студентським клубом вирішили поділитися привітаннями від абсольвентів нашого храму науки, створивши тематичну добірку. До своєрідного флешмобу долучилися: вірні студенти групи ФМ-70 В та їх спогади, випускник фізико-математичного факультету 1975 року Ткачук Олександр Леонідович, який підготував поетичне вітання власного авторства, і нова генерація, зірочки минулих років, які подарували ліричне відеозвернення

img57

Сьогоднішні здобувачі вищої освіти також не залишилися осторонь цієї святкової акції: з ювілеєм і Днем працівників освіти альма-матер привітали провідні вокалісти факультету мистецтв і студенти факультету іноземних мов, які записали відео зі щирими словами вдячності та найкращих побажань своїм наставникам.

img110

Як казав Марк Твен: «Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших». Тому ми бажаємо Криворізькому педагогічному розвиватися й навчити вершинам фахової майстерності ще не один випуск молодих спеціалістів!

12927
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок