anonsfilma1

На початку жовтня 2020 року педагогічна громада Криворіжжя відсвяткувала 90-ту річницю заснування рідної alma mater. Традиційно до ювілейних дат готуються друковані подарункові видання. Цього року було запропоновано змінити формат на більш сучасний, динамічний, цікавий. Фахівці інформаційного агентства «Експерт-КР» залюбки зголосилися на зйомки відеофільму, присвяченого цій знаменній даті.

anonsfilma2

На підготовчому етапі було узгоджено сценарій майбутнього фільму, обговорено суттєві деталі й затверджено план роботи над стрічкою. Фільм матиме декілька магістральних напрямків, найважливішим із яких буде історична складова. До створення стрічки долучилися представники ректорату, студентського клубу та прес-центру, зав. музею історії КДПУ В. А. Фінічева.

anonsfilma3

Робота над фільмом розпочалася з вибору локацій та запрошення на інтерв’ю університетських ветеранів, які поділилися своїми спогадами та побажаннями Криворізькому педагогічному. До дійства на знімальному майданчику долучилася студентська молодь, яка продемонструвала цікаве й різноманітне життя в університеті.

Формат відеовидання має на меті охоплення значної аудиторії, можливість розповсюдження інформації про історичне минуле й сучасні тренди освітнього процесу в КДПУ, висвітлення перспективних напрямків розвитку університету.

Із нетерпінням чекаємо на завершення зйомок відеофільму, присвяченого нашому ювілею!