Чергове засідання Вченої ради університету відбулося 14 січня 2021 року у форматі онлайн-конференції, яке традиційно розпочалося з щорічних привітань із Новим роком та Різдвом Христовим від народного камерного хору «Crescendo».

З інформацією «Про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в університеті» виступила провідний інженер з охорони праці Тулович Людмила Володимирівна. Доповідач зазначила, що одним із пріоритетних завдань діяльності КДПУ є створення безпечного освітнього середовища для здобувачів вищої освіти та працівників університету; інформувала членів Вченої ради про принципи діяльності та функції, які покладено на службу охорони праці.

Вчена рада розглянула питання про присвоєння вчених звань професора та доцента; про конкурсне обрання на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників; визначила ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю в першому семестрі 2020-2021 навчального року.

Було затверджено Положення про загальні засади організації самостійної роботи студентів у КДПУ та внесено зміни й доповнення до Положення про систему оцінювання навчальних досягнень студентів у КДПУ; ухвалено «Антикорупційну програму КДПУ на 2021 — 2024 роки».

Вчена рада також прийняла рішення щодо проведення попередньої експертизи та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації доктора філософії.

Для обговорення було винесено також цілий ряд питань, що стосуються забезпечення освітнього процесу в університеті.

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за посиланням.

13890
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок