dvd gti 21 1

Протягом місяця Криворізький педагогічний університет проводив цикл профорієнтаційних заходів «День відкритих дверей». Заключна онлайн-зустріч відбулася 6 лютого 2021 року в дружньому колі факультету географії, туризму та історії.

dvd gti 21 1

Онлайн-зустріч розпочалася зі вступного слова декана ГТІ, канд. геогр. наук, доц. С. В. Яркова, який охарактеризував специфіку навчання на факультеті. Більш детальну інформацію глядачі мали змогу дізнатися з презентацій кожного напрямку підготовки.

dvd gti 21 2

Модератором відеоконференції виступив заступник декана факультету географії, туризму та історії, канд. філос. наук І. О. Панафідін.

dvd gti 21 3

Розпочалося знайомство зі спеціальності «Середня освіта. Географія». Старша викладачка кафедри географії та методики її навчання, канд. пед. наук С. В. Мантуленко надала актуальну інформацію стосовно термінів і особливостей вступу на цю спеціальність.

dvd gti 21 4

Присутні на онлайн-трансляції побачили знакові події студентського життя: наукові, краєзнавчі, спортивні й розважальні.

dvd gti 21 5

Відеоконференцію продовжила візитівка спеціальності «Середня освіта. Історія». Спікером цього напрямку підготовки виступив канд. істор. наук, доц. В. О. Яшин. Усі глядачі мали змогу стати свідками історичної взаємодії сучасності й минулого, дізнатися цікаві факти про герб істориків факультету ГТІ й, звичайно, отримати відомості щодо специфіки навчання за спеціальністю.

dvd gti 21 6

У свою чергу канд. істор. наук, доц. А. В. Тарасов  дав вичерпні відповіді на запитання абітурієнтів.

dvd gti 21 7

Наступне знайомство відбулося з не менш захоплюючим напрямком підготовки – спеціальністю «Туризм». Справжню агітаційну кампанію провів завідувач кафедри туризму та економіки, канд. геогр. наук, доц. В. Л. Казаков.

dvd gti 21 8

Судити про успіх спеціальності можна лише за успішністю її випускників. Саме це стало важливим меседжем тематичної презентації.

dvd gti 21 9

Крім цього, був представлений широкий спектр можливостей подальшого працевлаштування, зроблено акцент на практичній підготовці й зазначено переваги спеціальності – зокрема постійні подорожі різними куточками світу.

dvd gti 21 10

Завершальною спеціальністю в онлайн-марафоні знайомств стала «Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами». Щодо особливостей цього фаху майбутніх абітурієнтів зорієнтувала доцентка кафедри соціології та масових комунікацій, канд. соціол. наук Л. С. Черноус.

dvd gti 21 11

Хоча презентована спеціальність є новою, нині вона має, чим пишатися: чимало здобувачів вищої освіти, які опановують цей фах, уже знайшли своє медіа-соціальне покликання.

dvd gti 21 12

Глядачам запропонували відеоролик про насичене студентське життя й надали детальну інформацію про місця проходження практик, правила вступу й перелік дисциплін ЗНО. Паралельно з цим у чаті Zoom-конференції надавали відповіді на запитання в режимі онлайн.

Криворізький педагогічний дякує всім учасникам зустрічі за допитливість і активність.
Чекаємо на вас у нашому університеті!