190321 1

16 березня 2021 року в Молодіжному центрі «#StudHub» КДПУ пройшов методичний семінар «Організація видавничого процесу в Криворізькому педагогічному».

190321 2

Організаторами зустрічі виступили Молодіжний центр та науковий сектор навчально-методичного відділу.

Зі вступним словом до присутніх звернулася проректор з наукової роботи, д-р пед. наук, проф. В. А. Гаманюк, яка охарактеризувала стан справ у галузі університетського видавничого процесу й зазначила: «Сьогодні ми говоримо про вдосконалення роботи нашого видавничого сектору, і я сподіваюся, що в подальшому наші видання будуть з’являтися вчасно та матимуть найвищу якість. Задля досягнення цієї мети нам необхідно докласти чимало зусиль».

190321 3

Головною метою проведення семінару стало визначення організаційно-технічного супроводу видавничого процесу в університеті, обговорення з головними редакторами наукових видань подальшої роботи та співпраці із застосуванням нових механізмів, з’ясування завдань та обов’язків редакційних колегій, редакцій тощо.

Керівник молодіжного центру І. О. Лисоконь розповів про основні положення видавничого процесу, закцентував увагу присутніх на деяких змінах у порядку проведення процедури підготовки публікацій та зазначив: «На сьогоднішній день редакційні й видавничі функції тимчасово передані Молодіжному центру задля напрацювання певних матеріалів і створення в подальшому окремого відділу, який буде займатися повним циклом видавництва».

190321 4

Старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики М. В. Моісеєнко пояснив присутнім сутність роботи з Open Journal Systems, яка полегшує діяльність редакційних колегій.

Наприкінці семінару відбулося дискусійне обговорення важливих питань, що безпосередньо стосуються підготовки періодичних і неперіодичних видань та подальшої організації видавничого процесу в Криворізькому педагогічному.