img6

14 травня 2021 року в Криворізькому педагогічному відбулося засідання Наглядової ради, діяльність якої розпочалася 2020 року. Її було створено задля забезпечення виконання університетом його функцій як закладу вищої освіти та контролю його діяльності.

img7

Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями було вирішено обрати змішаний формат проведення наради (очно та онлайн).

Збори проходили під головуванням віце-президента Національної академії педагогічних наук України, директора Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, заслуженого діяча науки й техніки України О. М. Топузова.

img12

На засіданні члени Наглядової ради заслухали доповідь ректора КДПУ, д-ра філос. наук, проф. Я. В. Шрамка, який детально розповів про діяльність університету за 2020-2021 навчальний рік.

«Минулий рік був знаменним для Криворізького державного педагогічного університету, адже в цьому році ми відмічали 90-річчя нашого закладу вищої освіти. До цієї дати університет підійшов розвинутим і потужним освітнім та науковим осередком, спроможним виконувати всі завдання, які покладають на нас держава й суспільство. Слід зазначити, що цей рік був непростий, позначений багатьма викликами, на які нам довелось давати достойні відповіді», – зазначив Я. В. Шрамко.

img13

Відзначимо, що КДПУ успішно завершив 2020-2021 навчальний рік; було виконано роботу за головними напрямками: освітнім і науковим. Одним із пріоритетів діяльності Криворізького державного педагогічного університету є налагодження та поглиблення співпраці з іноземними закладами вищої освіти й різноманітними міжнародними науково-освітніми організаціями тощо, а також орієнтація освітньо-виховного процесу на європейські та світові стандарти й адаптація до них.

За підсумками жвавого обговорення Наглядова рада констатувала динамічний розвиток Криворізького педагогічного в непростих умовах, що пов’язані з роботою під час пандемії.

15706
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок