top 200 2021 2

Криворізький педагогічний демонструє стабільну динаміку в авторитетних рейтингах закладів вищої освіти. Університет впевнено утримує свої позиції серед першої сотні кращих українських ЗВО.

top 200 2021 3

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» щорічно оприлюднює рейтингову таблицю закладів вищої освіти «Топ 200 Україна». Ця організація розробляє, апробує та впроваджує в нашій країні принципи міжнародної експертизи та системи рейтингового оцінювання ЗВО з використанням методик ЮНЕСКО. «Євроосвіта» формує власний перелік двохсот кращих закладів вищої освіти відповідно до Берлінських принципів ранжирування ЗВО.

top 200 2021 4

Цьогоріч Криворізький педагогічний зберігає свої позиції в першій сотні топових університетів та академій, посівши 84-й щабель авторитетного рейтингу. Місця ЗВО визначали за низкою важливих критеріїв, серед яких рейтинги й індекси Scopus і Webometrics, Erasmus та UniRank, показники студентської наукової роботи й діяльності молодих учених, кількість отриманих патентів, успішність вступних кампаній тощо.

top 200 2021 1

У 2021 році КДПУ увійшов до першої п’ятірки педагогічних ЗВО: університет став четвертим із найкращих alma mater освітян. Спільнота КДПУ продовжує наполегливо працювати задля збереження й покращення високих результатів науково-педагогічної діяльності.