img25

Прес-центр разом із Центром сприяння працевлаштуванню студентів і випускників періодично готує дайджест різноманітних вакансій. Червень – це актуальна пора для пошуку роботи, адже щорічно ціла гвардія студентів завершує своє навчання.

img26

Криворізький педагогічний підтримує налагоджену взаємодію зі стейкхолдерами, яка сприяє акумулюванню потужної бази для подальшого працевлаштування студентів. Кожен здобувач освіти або випускник може знайти роботу до душі, враховуючи сферу й напрям діяльності, ступінь навантаження, територіальну приналежність.

img47

У Кривому Розі зараз користуються попитом такі вакансії: вчитель початкових класів, учитель (за різним профілем), педагог-організатор, керівник гуртка, інструктор із фізичної культури, практичний психолог, соціальний педагог, вихователь, асистент учителя, логопед, дефектолог. Фактично, відображені всі напрямки діяльності відповідно до спеціальностей КДПУ.

img64

Крім цього, активно шукають працівників і заклади прилеглих районів нашого міста та всієї Дніпропетровської області. Виконавчий комітет Васильківської селищної ради Дніпропетровської області шукає робітників до таких закладів: КЗ «Васильківський інклюзивно-ресурсний центр», Опорний заклад Васильківський навчально-виховний комплекс №1 ім. М. Коцюбинського «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад», Письменський заклад загальної середньої освіти I відділення Васильківської селищної ради, Васильківський навчально-виховний комплекс № 3 «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад». Детальніше можна довідатися на сайті.

img132

Мають потребу у вчителях одразу п’ять закладів загальної середньої освіти Магдалинівської селищної ради смт. Магдалинівка Дніпропетровської області. Особливу увагу приділяють пошуку вчителів іноземної мови, фізики та інформатики. Подробиці за посиланням.

Більш широкий спектр вакансій пропонує відділ освіти Тернівської міської ради Дніпропетровської області, який, крім вищезгаданих, потребує вчителів математики, початкових класів, хімії, біології, вихователів, дефектологів, асистентів групи подовженого дня, вчителів музичного мистецтва. Деталі можна подивитися тут.

img167

Чекають на висококваліфікованих фахівців у сфері педагогіки в м. Синельникове й прилеглих районах. Там ви зможете спробувати себе в ролі вчителя, здобути досвід, попрацювати в колективі майстрів освітянської справи. Якщо ви студент або випускник Криворізького педагогічного, який любить обрану професію й дітей, тоді вам варто розглянути такі вакансії: вчитель історії, фізики, математики, англійської, української мови тощо. Відділ освіти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради чекає саме на вас.

img203

Управління освіти Новомосковської міської ради та відділ освіти, культури, молоді та спорту Черкаської селищної ради Новомосковського району пропонує вакансії в закладах загальної середньої освіти. Кожна зацікавлена особа може самостійно обрати заклад відповідно до запропонованої ставки.

img220

Загалом, вакансій дуже багато за різними освітніми напрямками. З усіх питань просимо звертатися до Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (307 кабінет головного корпусу КДПУ).