pk_1

З 1 липня 2021 року у Криворізькому педагогічному розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників. Подання заяв здійснюється абітурієнтами онлайн або на базі альма-матер.

pk_2

Сьогодні стартує реєстрація електронних кабінетів – персональних сторінок, які можна створити самостійно або звернутися за допомогою до консультаційного центру, який знаходиться у 130 аудиторії на першому поверсі  головного корпусу КДПУ. Координаторами вищезгаданої процедури є магістранти Криворізького педагогічного, які проходять виробничу педагогічну практику.

pk_3

Для того, щоб створити електронний кабінет майбутнім абітурієнтам необхідно вказати адресу своєї поштової скриньки, яка буде використовуватися як логін, внести дані одного з сертифікатів ЗНО (номер, пін-код та рік отримання), відомості свідоцтва про повну загальну середню освіту  (серію, номер та середній бал додатка).

pk_4

Наступним етапом після активації кабінету буде завантаження особистої інформації: контактного номера телефону, кольорової фотокартки (3х4 см), фотокопії додатка до свідоцтва / атестата про повну загальну середню освіту, а також інші сертифікати ЗНО.

pk_5

Звертаємо вашу увагу, що вступники можуть створювати персональні сторінки та наповнювати їх особистою інформацією протягом двох тижнів (до 13 липня 2021 включно).

16205
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок