reit_1

Щороку інформаційним ресурсом «Освіта.ua» публікується Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України, який охоплює результати діяльності 242 вишів.

 reit_2

Консолідований рейтинг має 10 тематичних підрейтингів: «Найкращі класичні університети України», «Найкращі технічні», «Найкращі аграрні», «Найкращі приватні виші», «Найкращі київські виші», «Найкращі виші регіонів України», «Найкращі педагогічні виші», «Найкращі медичні університети України», «Найкращі мистецькі університети» та «Найкращі заклади вищої освіти областей».

При його створенні було використано відомості з основних рейтингів, а саме: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт».

reit_3

У рейтингу «Найкращі педагогічні виші» Криворізький державний педагогічний університет значно покращив свій минулорічний результат та посів почесне 5 місце (у порівнянні з минулим роком піднявся на три позиції).

Варто відзначити, що за рік КДПУ подолав понад 30 щаблів рейтингу у базі даних Scopus та зайняв 36 місце. У загальному рейтингу вишів Криворізький педагогічний посідає 78 сходинку (у минулому році було 101 місце).

reit_4

За отриманими результатами помітно, що Криворізький педагогічний щороку покращує свої результати, займаючи все вищі місця у провідних українських рейтингах та удосконалюючи свою діяльність.

16243
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок