31 серпня відбулося перше засідання вченої ради університету в 2021-2022 навчальному році.

Традиційно заслухали доповідь Шрамка Я. В., ректора університету, про результати роботи колективу в 2020-2021 навчальному році та завдання на 2021-2022 навчальний рік.

У доповіді проаналізовано результати проведеної роботи щодо акредитації та ліцензування університету на провадження освітньої діяльності, удосконалення нормативно-правової бази, вступної кампанії 2021 року, освітньої та наукової діяльності, міжнародне співробітництво, соціально-гуманітарну, виховну та господарську роботу, окреслено основні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Вчена рада затвердила План роботи університету на 2020-2021 навчальний рік та освітньо-професійні програми і навчальні плани підготовки бакалаврів і магістрів, Положення про використання технологій дистанційного навчання в освітній діяльності КДПУ. Встановлено ліміт стипендіатів з числа осіб, які зараховані на перший рік навчання 2021року.

Також за результатами засідання ухвалено низку рішень, що стосуються діяльності науково-навчального сектора, відділу аспірантури та докторантури.

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за покликанням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html