img7

Щороку на Вченій раді Криворізького педагогічного відповідальний секретар приймальної комісії звітує про результати вступної кампанії та подальші шляхи покращення профорієнтаційної роботи.

img8

У 2021 році зі звітом виступила відповідальний секретар приймальної комісії, декан фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доц. О. В. Віхрова, яка розповіла про особливості вступної кампанії цього року та детально ознайомила з її перебігом.

У доповіді було закцентовано увагу присутніх на результатах вступу для здобуття освітнього рівня «бакалавр» та «магістр».

img13

Протягом липня-серпня здійснювався набір вступників на навчання за ступенем «бакалавр». Цього року до КДПУ було подано 2429 заяв (за всіма формами навчання) на основі ПЗСО (2090 – на денну та 209 – на заочну форми навчання) та на основі ОКР «молодший спеціаліст» (36 – на денну та 94 – на заочну форми навчання).

Для здобуття освітнього рівня «магістр» було подано 325 заяв, із них – 181 на денну і 144 на заочну форми навчання. Найбільша кількість заяв була зафіксована на спеціальностях 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), 014.02 Середня освіта (Англійська мова і література) та 013.04 Середня освіта (Історія).

img14Не менш важливими є результати вступу осіб пільгових категорій. У порівнянні з минулим роком, цьогоріч до КДПУ вступило на 30% більше пільговиків (всього – 81), із них 54 особи зараховані на бюджетну форму навчання.

img17

За цьогорічними результатами до КДПУ зараховано 642 вступника для здобуття освітнього рівня «бакалавр» та 221 – для здобуття освітнього рівня «магістр».

Підсумовуючи доповідь, О. В. Віхрова запропонувала внести певні зміни в роботу приймальної комісії задля оптимізації її діяльності наступного року.

Детальніше ознайомитися з результатами вступної кампанії-2021 у форматі презентації можна за посиланням.

16640
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок