У нашій державі вже стало доброю традицією зустрічати перше квітневе тепло, відзначаючи День довкілля – щорічне свято, встановлене Указом Президента у 1998 році. Метою проведення Дня довкілля стало надання всебічної громадської підтримки організаціям, які опікуються, зокрема, охороною навколишнього середовища.

Викладачі й студенти Криворізького педагогічного охоче долучилися до цієї суспільно важливої акції й узяли участь у заходах, спрямованих не тільки на озеленення території університету, а й на впорядкування території скверу  Молодої сім’ї, що знаходиться біля цирку в Металургійному районі міста. Руками студентів факультету дошкільної та технологічної освіти було облагороджено територію скверу. Це, безперечно, мало символічний характер: студентство Криворізького педагогічного розуміє важливість волонтерської праці, покликаної сприяти оздоровленню навколишнього середовища й покращенню екологічного стану Криворіжжя.

Рисунок3

Під керівництвом декана природничого факультету Е. О. Євтушенко, завідувача кафедри ботаніки та екології Я. В. Маленко та асистента кафедри ботаніки та екології Є. В. Позднього майбутні викладачі природничих дисциплін взяли участь в озелененні території ботанічного саду Криворізького педагогічного та клумб біля центрального входу до головного корпусу.

pryr

pryr 1

На впорядкування території біля гуманітарного корпусу КДПУ вийшли студенти факультету української філології. До них приєдналися декан факультету української філології Л. М. Семененко, завідувач кафедри української та світової літератур Н. Г. Мельник, професор С. І. Ковпік, секретар факультету української філології А. В. Доленко. Студенти та викладачі факультету висадили кілька кущів калини.

umluml 1

Агроном університету С. І. Чорна забезпечила учасників екологічного заходу необхідними саджанцями рослин та інвентарем, надала низку корисних порад із питань озеленення території.Рисунок2