У дистанційному режимі 21 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Перед розглядом основних питань Шрамко Ярослав Владиславович, ректор університету, привітав Коваленко Ію Анатоліївну, Хорошилову Наталю Володимирівну та Моісеєнка Михайла Викторовича з отриманням дипломів кандидата педагогічних наук.

Вчена рада розглянула всі питання порядку денного. З доповіддю про підсумки акредитації освітніх програм та ліцензування у 2020-2021 н. р. та про підготовку до акредитації у 2021-2022 н. р. виступила перший проректор Остроушко Оксана Андріївна. За підсумками обговорення ректор наголосив на важливості комплексної підготовки до акредитації освітніх програм, закцентував на необхідності мобілізації сил задля проходження майбутнього ліцензування та врахування висловлених пропозицій і зауважень під час підготовки до акредитації.

Проректор з наукової роботи Гаманюк Віта Анатоліївна поінформувала про особливості підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників університету.

Також Вчена рада розглянула питання про присвоєння вченого звання доцента, про переведення студентів з контрактної форми навчання на навчання за рахунок видатків Державного бюджету, про затвердження складу постійних комісій та інші питання, що стосуються забезпечення освітньої та наукової діяльності університету.

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за покликанням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.html


17179
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок