img5

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на зайняття посади ректора Криворізького державного педагогічного університету. Процедура обрання очільника КДПУ відбудеться 24 березня 2022 року.

img6

Наприкінці 2016 року відбулися вибори ректора Криворізького державного педагогічного університету, і вже в березні 2017 року за результатами голосування на посаду керівника КДПУ терміном на п’ять років було призначено доктора філософських наук, професора Я. В. Шрамка.

img11

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», конкурс на заміщення посади керівника закладу вищої освіти оголошується не пізніше ніж за два місяці до закінчення строку контракту особи, яка займає цю посаду.

img18

29 грудня 2021 року МОН України оголосило конкурс на зайняття посади ректора КДПУ. Керівник обирається шляхом таємного голосування строком на п’ять років. Процедура обрання керівника складається з таких етапів: оголошення конкурсу та прийом документів від претендентів на посаду керівника; підготовка виборів; проведення виборів.

img19

Претенденти можуть бути висунуті трудовим колективом закладу вищої освіти чи його структурного підрозділу, первинною профспілковою організацією працівників і студентів ЗВО, а також шляхом самовисування. Прийом документів претендентів здійснюється засновником протягом двох місяців з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.

img25

Учасниками виборчого процесу є науково-педагогічні штатні працівники, представники з числа інших штатних працівників, які обираються відповідними працівниками шляхом проведення прямих таємних виборів; виборні представники з числа студентів, які обираються студентами шляхом прямих таємних виборів.

img28

Вибори керівника Криворізького державного педагогічного університету відбудуться 24 березня 2022 року шляхом таємного голосування, яке здійснюватиметься з 9 до 15 години у головному корпусі університету. Результати виборів будуть оприлюднені протягом 24 годин після складення протоколу про результати голосування шляхом розміщення на офіційному веб-сайті університету.

Вже зовсім скоро спільнота нашого ЗВО обере очільника Криворізького педагогічного на наступні п’ять років. Запрошуємо всіх долучитися до важливої події університетського життя!