img6

У новий рік – з новими можливостями! Прес-центр спільно із центром сприяння працевлаштуванню студентів і випускників періодично готує дайджест актуальних вакансій для молоді Криворізького педагогічного. Про найсвіжіші пропозиції читайте далі.

img7

Зазвичай пошук роботи займає чимало часу, а запропоновані вакансії не завжди припадають до душі. Наш університет дуже уважно ставиться до кар’єрного зростання своїх випускників і здобувачів вищої освіти й повідомляє їх про найкращі варіанти майбутньої самореалізації. Розглянемо деякі з них.

img11

Вакансії в освітній галузі

1) Комунальний заклад «Блиставицький ЗЗСО I-III ступенів» № 6 Бучанської міської ради Київської області шукає вчителів фізики, математики та історії для викладання фахових дисциплін учням 5-11 класів. Детальна інформація за покликанням.

2) Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради надає педагогічні вакансії в закладах дошкільної та середньої освіти, зокрема педагога-організатора, викладача англійської мови, музичного керівника. Кількість освітніх установ дуже велика: кожен зможе знайти роботу до душі. Подробиці на сайті.

3) Адміністрація Кам’янського професійного ліцею пропонує вакансію викладача спецтехнології за спеціальністю «Слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматика (електромеханіка). Апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції». Якщо вас зацікавила ця пропозиція, клікайте, щоб дізнатися додаткову інформацію.

img16

Вакансії в правоохоронній галузі

Криворізьке районне управління поліції оголосило конкурс на службу в поліції та пропонує вакантні посади молодшого й середнього складу поліції ГУНП у Дніпропетровській області. Подати заявку можуть як хлопці, так і дівчата. Усі деталі – тут.

img21

Вакансії в харчовій галузі

ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1» надає вакансію контролера якості продукції в лабораторії. Головна вимога – розумітися на хімічних реакціях і сполуках, за якими здійснюється перевірка. Зацікавило? Тоді ця пропозиція точно для вас!

Криворізький педагогічний бажає всім студентам і випускникам знайти роботу своєї мрії.
Слідкуйте за новинами, щоб першими дізнаватися про нові можливості працевлаштування!
Популярне
Зворотний зв'язок