img6

У новий рік – з новими можливостями! Прес-центр спільно із центром сприяння працевлаштуванню студентів і випускників періодично готує дайджест актуальних вакансій для молоді Криворізького педагогічного. Про найсвіжіші пропозиції читайте далі.

img7

Зазвичай пошук роботи займає чимало часу, а запропоновані вакансії не завжди припадають до душі. Наш університет дуже уважно ставиться до кар’єрного зростання своїх випускників і здобувачів вищої освіти й повідомляє їх про найкращі варіанти майбутньої самореалізації. Розглянемо деякі з них.

img11

Вакансії в освітній галузі

1) Комунальний заклад «Блиставицький ЗЗСО I-III ступенів» № 6 Бучанської міської ради Київської області шукає вчителів фізики, математики та історії для викладання фахових дисциплін учням 5-11 класів. Детальна інформація за покликанням.

2) Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради надає педагогічні вакансії в закладах дошкільної та середньої освіти, зокрема педагога-організатора, викладача англійської мови, музичного керівника. Кількість освітніх установ дуже велика: кожен зможе знайти роботу до душі. Подробиці на сайті.

3) Адміністрація Кам’янського професійного ліцею пропонує вакансію викладача спецтехнології за спеціальністю «Слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматика (електромеханіка). Апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і продукції». Якщо вас зацікавила ця пропозиція, клікайте, щоб дізнатися додаткову інформацію.

img16

Вакансії в правоохоронній галузі

Криворізьке районне управління поліції оголосило конкурс на службу в поліції та пропонує вакантні посади молодшого й середнього складу поліції ГУНП у Дніпропетровській області. Подати заявку можуть як хлопці, так і дівчата. Усі деталі – тут.

img21

Вакансії в харчовій галузі

ПрАТ «Криворізький міськмолокозавод № 1» надає вакансію контролера якості продукції в лабораторії. Головна вимога – розумітися на хімічних реакціях і сполуках, за якими здійснюється перевірка. Зацікавило? Тоді ця пропозиція точно для вас!

Криворізький педагогічний бажає всім студентам і випускникам знайти роботу своєї мрії.
Слідкуйте за новинами, щоб першими дізнаватися про нові можливості працевлаштування!
18077
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31