280122 1

Студенти КДПУ, які мешкають у гуртожитках, не полишають свої улюблені тимчасові домівки навіть на канікулах, створюючи власну атмосферу затишку та прикрашаючи кімнати до свят.

280122 2

Чимало кімнат було оздоблено в новорічно-різдвяному стилі; звісно, з дотриманням усіх протипожежних вимог. А під час відзначення Дня Святого Миколая студенти прикрасили перший поверх гуртожитків. Гарні ялинки, сніжинки й подарунки створювали новорічний настрій протягом усіх зимових свят. В одному з гуртожитків було проведено гру «Таємний Санта» з новорічними подарунками, де ніхто не залишився без уваги. «Дух Різдва та Нового року можна відтворити спільними зусиллями», – переконані студенти.

280122 1

Важливий внесок зробили студентські ради гуртожитків, які об’єднали більшість студентів та провели новорічне чаювання. Смачна випічка, запашний чай та гітарний музичний супровід створили теплу та приязну атмосферу в студентському товаристві.

280122 2

Під час канікул мешканці гуртожитків продовжують разом проводити час – збираються, щоб переглянути фільми, пограти в настільні ігри або просто випити чаю в приємній компанії.

Популярне
Зворотний зв'язок