10 лютого 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради КДПУ. Перед початком зборів ректор Шрамко Я. В. вручив атестати доцентів викладачам університету: Березовській-Савчук Н. А., Бондаренко А. В., Ганчук О. В., Дикій Н. Д., Комаровій І. О., Лисогор Л. П., Ревенко В. В.

Питання про результати науково-дослідницької роботи за 2021 рік було основним порядку денного. Проректор з наукової роботи Гаманюк В. А. здійснила ґрунтовний і всебічний аналіз основних напрямів наукової діяльності, зокрема закцентувавши на підготовці кадрів вищої кваліфікації, наукових дослідженнях у межах кафедральної тематики, підготовці наукових проєктів за рахунок коштів держбюджету, підвищенні кваліфікації науково-педагогічних працівників, міжнародній співпраці в межах укладених угод та ін. За результатами обговорення виступив ректор університету Шрамко Я. В., який відзначив засадничу роль наукової діяльності та наголосив на важливості розвитку й ефективної реалізації наукових досліджень, що підвищить конкурентоздатність університету у вітчизняному й міжнародному науково-освітньому просторі.

Вчена рада також заслухала фінансовий звіт університету за 2021 рік; затвердила перелік вибіркових дисциплін на 2022-2023 н. р., програми курсів підвищення кваліфікації вчителів, Концепцію освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти та Положення про Всеукраїнську олімпіаду КДПУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2022 році; внесла зміни до Правил прийому до Криворізького державного педагогічного університету у 2022 році. Також за результатами засідання ухвалено низку рішень, які регулюють освітню діяльність університету та його функціонування.

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за покликанням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.