12 травня 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради Університету.

Планом роботи Вченої ради КДПУ був передбачений розгляд питання про організацію роботи курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в університеті. Начальник центру довузівської та післявузівської освіти Останіна Ганна Георгіївна здійснила ґрунтовний аналіз результатів проведеної роботи, закцентувала на нормативній базі, формах, видах, напрямах і освітніх програмах курсів із підвищення кваліфікації. За результатами обговорення виступив голова Вченої ради Шрамко Ярослав Владиславович, який наголосив на важливості свободи вибору та розширенні можливостей у сфері підвищення кваліфікації, що сприятиме професійному розвиткові науково-педагогічних працівників згідно з державною політикою у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

За результатами засідання ухвалено низку рішень, які регулюють освітню діяльність Університету та його функціонування, зокрема затверджено Положення про присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня доктора філософії в Криворізькому державному педагогічному університеті, нову редакцію Правил прийому до Криворізького державного педагогічного університету у 2022 році, програми фахових вступних іспитів до магістратури та програми творчих конкурсів та усних індивідуальних співбесід; рекомендовано до друку публікації.

Також в. о. проректора з науково-педагогічної роботи Баруліна Юлія Олександрівна поінформувала про особливості проведення навчання з мінної небезпеки на спеціальній онлайн-платформі, звернула увагу на те, що науково-педагогічним та педагогічним працівникам університету до 27 травня 2022 року необхідно пройти навчальний курс «Навчання з попередження ризикам, пов’язаним із вибухонебезпечними предметами».

З рішеннями Вченої ради університету можна ознайомитися за покликанням: https://kdpu.edu.ua/pro-nas/vchena-rada-universytetu/rishennia-vchenoi-rady.

19218
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок