1

У Криворізькому педагогічному люблять і бережуть святкові традиції. Під час повномасштабної війни з російськими загарбниками особливого значення набувають державні свята, зокрема День Конституції України.

2

Цьогорічний День Конституції став визначним святом для всіх українців, адже нині ми на своїй землі захищаємо фундаментальні засади кожного демократичного суспільства. Сьогодні дуже важливо плекати національні цінності, особливо в молодіжному середовищі. КДПУ завжди приділяє велику увагу вшануванню традицій державних свят, прагнучи сприяти формуванню особистостей гідних будівничих майбутнього нашої країни.

3

З огляду на воєнний стан, було ухвалено рішення організувати тематичні івенти в онлайн-форматі. На факультетах альма-матер здебільшого проводять тематичні кураторські години, де у форматі «відкритий мікрофон» студенти діляться своїм розумінням сенсів Дня Конституції України. Такі зустрічі є інформативними й цікавими, корисними й надихаючими.

4

Варто відзначити студентів кафедри дошкільної освіти, які проявили свою креативність і попри складні часи підготували відео-концерт. Талановита молодь у такий спосіб подякувала нашим захисникам, які й удень, і вночі боронять нашу землю від російських загарбників.

5

Зворушливі вірші, щирі пісні, мелодії, що виконували на різних музичних інструментах демонструють силу й незламність духу нашого народу. Двадцятихвилинний ролик вмістив і смуток подій повномасштабної війни проти України, й віру в Перемогу та щасливе майбутнє. Переходьте за покликанням, щоб насолодитися миттю справжнього мистецтва, що надихає, від талановитої молоді КДПУ.

6

Бібліотека Криворізького педагогічного також долучилася до святкування. Фахівці, які працюють у читальних залах головного корпусу й корпусу факультету ДТО, представили тематичні книжкові виставки, одну з яких було доповнено відповідним списком літератури (каталогом виставки).

Криворізький педагогічний вітає всіх із днем Конституції України
й бажає кожному наснаги для Перемоги та щастя під мирним небом!
19625
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31