Попри всі виклики воєнного стану, у Криворізькому педагогічному залюбки підтримують різдвяні й новорічні традиції. 22 грудня 2022 року до університету прибув Вифлеємський вогонь, частинкою якого кожен охочий тепер може поділитися з колегами, друзями та родиною.

Святкова подія відбулася спільно з місцевим осередком Національної скаутської організації України «Пласт». Саме пластуни й пластунки передали священний вогник спільноті нашого університету й подарували присутнім різдвяне музичне привітання.

На церемонію передачі Вифлеємського вогню завітали ректор Криворізького педагогічного, проф. Я. В. Шрамко й художній керівник студентського клубу Олена Зайцева.

Пластуни й пластунки отримали солодкі подарунки, які підготувала первинна профспілкова організація КДПУ. Ректор щиро подякував маленьким гостям університету за виконання важливої різдвяної місії – поширення світла любові й послання миру між українцями, які нині готуються до зимових свят в умовах повномасштабної війни.

Вогник, який сьогодні отримала громада КДПУ, прибув від самого храму Різдва Христового, що у Вифлеємі. Його світлом і теплом можна поділитися: символ улюбленого зимового свята сьогодні й завтра буде знаходитися у вестибюлі головного корпусу. Нагадаємо, що, згідно з традиційними уявленнями про Вифлеємський вогонь, його духовна присутність зберігається навіть у свічці, яку загасили.

Всі охочі отримати частинку вогню запрошуються до головного корпусу КДПУ!

Більше фото в галереї

Травень 2024