img5

20 лютого 2023 року на базі студентського хабу КДПУ відбувся захід, приурочений вшануванню Героїв Небесної Сотні. Криворізький педагогічний об’єднався задля збереження історичної пам’яті українців, підтримки цінностей демократії, свободи слова та соціальної відповідальності.

img5

Цей день згуртував студентів, викладачів і працівників нашого університету: разом вони згадали безстрашність українців, які кинули виклик проросійському курсу тодішніх можновладців.

img5

Про Євромайдан можна чимало дізнатися з наявної документалістики, але ніхто краще не розповість про ті часи, ніж учасники доленосних подій цих лютневих днів.

img5

Студенти Криворізького педагогічного, не вагаючись, долучилися до боротьби за наше майбутнє. Артем Вашкевич (випуск 2007 року) презентував короткий історичний екскурс, присвячений політичній ситуації в країні за часів Євромайдану. Він приєднався до мирного маршу за демократію, який став справжньою боротьбою за нашу свободу.

img5

Своїми історіями жаги до справедливості й прагнення до незалежності України поділилися інші випускники історичного факультету: Дмитро Фідько (ІП-12), Артем Скляренко (ІГ-12), Руслан Шишка (ІП-15), Влад Ольшевський (ІП-16).

img5

Попри все, вони стали надійними захисниками кордонів нашої неньки – тоді й зараз.

img5

Присутні долучилися до колективного виконання державного гімну, який єднає українців, стверджує незламність нації та надихає продовжувати боротьбу. Під час історичних подій на Майдані 2014 року загинуло понад 100 протестувальників, які вже більше ніколи не почують таку рідну мелодію нашого гімну – Герої Небесної Сотні, пам’ять про яких ми з вдячністю вшановуємо цими лютневими днями.

img5

Присутні вшанували пам’ять наших героїв-захисників, які тримають небо над Україною. Дорогою додому учасники заходу оздобили дерева паперовими прикрасами – «Янголами пам’яті».

img5

Приклад наших Героїв дійсно надихає. Тримаймо стрій та борімося за наше майбутнє!