img5

Криворізький педагогічний дбає про збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу. 15-16 травня 2023 року для представників керівного складу структурних підрозділів і здобувачів вищої освіти було проведено об'єктове тренування щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

img9

Тренування навичок реагування в екстрених ситуаціях відбувалося в декілька етапів – ознайомлення з нормативно-правовими документами, виконання відповідних розпоряджень, взаємодія комісій з представниками відповідних районних служб і симуляція надзвичайної ситуації.

img12

Протягом двох днів учасники долучалися до теоретичних і практичних занять задля відпрацювання навичок цивільного захисту.

img15

Для закріплення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях співробітникам і студентам було запропоновано рольову симуляцію.

img18

Тренування було змодельовано за наступним сценарієм: під час організації освітнього процесу пролунав сигнал «Увага всім!» і учасники освітнього процесу організовано перейшли до укриття; у момент перебування групи людей в сховищі університету розпочався ракетний обстріл.

img21

У результаті обстрілу відбулася пожежа на першому поверсі правого крила головного корпусу; після її ліквідації була знайдена поранена людина, яка потребувала першої медичної допомоги.

img24

Запропонований сценарій тренування дозволив учасникам освітнього процесу перевірити свої практичні навички організованого виконання дій ланок евакуації до облаштованого укриття, знання правил поведінки в укритті та етапів виконання дій ланок пожежогасіння первинними засобами, принципів забезпечення злагоджених дій ланок санітарної групи й практичного використання методів зняття стресу.

Травень 2024