image1

Навчальний рік набирає обертів і тому саме час ознайомитися з надзвичайно важливою інформацією для студентів – розкладом занять, графіком дзвінків та термінів навчання.

image3

Розклад занять

Ваш розклад буде доступний в електронному форматі на нашому сайті. В ньому ви знайдете всю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу, зокрема, назви дисциплін, номери аудиторій, прізвища викладачів тощо. Заняття з деяких дисциплін можуть відбуватися щотижня, а з інших – по чисельнику або знаменнику. Перші два тижні в КДПУ діє тимчасовий розклад занять.

image2

Графік дзвінків

Розклад занять буде організовано згідно з графіком дзвінків. Традиційно пара триває дві академічні години. Максимальна аудиторна зайнятість в один робочий день не може перевищувати 8 академічних годин. Між навчальними заняттями передбачено короткі десятихвилинні перерви та одну довгу – тридцятихвилинну.

Терміни навчання

Навчальний рік складається з двох семестрів. Для кожного курсу та факультету визначається свій термін навчання, проходження практик і складання екзаменаційних сесій. Щорічно наказом по університету встановлюються терміни навчання згідно з графіком освітнього процесу за спеціальностями. З актуальними графіками можна ознайомитися за покликанням.

Ми розуміємо, що перший рік навчання в університеті може бути сповненим нових викликів,
але ми тут, щоб підтримати вас на цьому шляху. Нехай цей навчальний рік буде найкращим для вас!
23130
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30