img7

28 вересня 2023 року в конференційній залі головного корпусу КДПУ відбулися святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

img8

Ректор Криворізького педагогічного, проф. Я. В. Шрамко тепло привітав громаду університету зі святом українських освітян.

img13

«Під час воєнного стану освітянам необхідно тримати стрій, демонструвати психологічну стійкість та підтримувати одне одного. Тому нам дуже потрібно плекати традиції нашого професійного свята. Разом до Перемоги!», – підкреслив Ярослав Владиславович.

img14

Науково-педагогічні працівники й співробітники багатьох структурних підрозділів отримали грамоти Департаменту освіти та науки Дніпропетровської ОДА та грамоти від університету.

img17

На святі виступили солісти народної естрадної студії «Модерн» (керівник – Маргарита Вікторова), які виконали ліричну баладу за мотивами поезії Тараса Шевченка, а також Анастасія Єлькіна – солістка народної студії академічного співу (керівник – Наталія Овчаренко), яка подарувала учасникам свята популярну пісню «Ми з України!».

img18

Щиро вітаємо всіх, хто тримає освітній фронт,
з прийдешнім професійним святом!

img21

Нехай нові досягнення надихають кожного з нас на педагогічну творчість задля майбутнього української освіти!

Більше фото в галереї