nichnauky 64

22 грудня 2023 року до КДПУ завітали восьмикласники, які здобувають освіту в Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, щоб взяти участь у традиційному просвітницькому заході «Ніч науки».

Університет запропонував ліцеїстам подорож світом наукового знання з локаціями на будь-який смак – від суто гуманітарного напряму до найновіших трендів технічних дисциплін. Здобувачі освіти отримали можливість самостійно сформувати власний маршрут або обрати окремі локації, які підготували факультет іноземних мов, факультет української філології та фізико-математичний факультет.

nichnauky 3

Факультет іноземних мов і факультет української філології разом представляли гуманітарний напрямок.

nichnauky 56

Вони підготували цікавий квіз – вікторину для шанувальників філології, познайомили ліцеїстів зі спеціальностями, за якими здійснюється професійна підготовка на факультетах, розповіли про можливості міжнародної академічної мобільності для здобувачів вищої освіти КДПУ, поділилися цікавинками студентського життя.

nichnauky 14

Під час знайомства з фізико-математичним факультетом здобувачі освіти, які віддають перевагу точним наукам, отримали можливість випробувати свою кмітливість за допомогою математичних ломиголовок та дізнатися про основи актуального напряму технічних наук на майстер-класі з робототехніки.

nichnauky 46

У затишному приміщенні шахового клубу ліцеїсти долучилися до яскравого різдвяного дійства, де лунали традиційні святкові пісні.

nichnauky 88

Учні Криворізького ліцею № 129 КМР охоче переходили від локації до локації, цікавилися тонкощами представлених галузей наукового знання, ставили запитання викладачам університету.

Бажаємо ліцеїстам наснаги для подальшого навчання та чекаємо знову у стінах Криворізького педагогічного!

Більше фото в галереї

Травень 2024