БЛОГ

Сьогодні, 29 вересня, на сайті університету розпочато новий довгостроковий проект – «блоги КДПУ». Напередодні Дня працівників освіти перший блог опублікував ректор університету, проф. Я.В.Шрамко під символічною назвою «Місія педагогічного університету».

Особливістю цього проекту є можливість інтерактивного зв’язку з блогерами. Цього разу всіх зареєстрованих користувачів запрошує до дискусії Ярослав Владиславович. Наприкінці публікації блогу можна залишити свій коментар.

Якщо Ви наш студент, викладач чи працівник, Ви мрієте стати блогером, у Вас є цікаві ідеї, що стосуються різних сторін життя університету,тоді Вам слід подати заявку на відкриття блогу. Лише кілька кроків в її оформленні онлайн – і Ваш блог стане доступним на сайті університету для всіх зацікавлених. Вибір теми за Вами!

Також пропонуємо Вам ознайомитися з Порядком ведення блогу на офіційному веб-сайті КДПУ, де Ви дізнаєтеся про оформлення публікацій, їхню періодичність, зобов’язання та права блогера.

Долучайтеся до цікавої та суспільно корисної справи! Ваші прогресивні ідеї можуть і мають бути почуті!