img7

Днями у КДПУ відбулася загальноуніверситетська зустріч із заступником директора Криворізької філії Дніпропетровського обласного Центру зайнятості Оленою Боголеповою. Захід організував Центр підтримки студентів нашої Альма-матер.

img13

Метою зустрічі було обговорення можливостей працевлаштування молоді, реєстрації в Центрі зайнятості, урядової програми «єРобота» та огляд актуальних вакансій, що відкриваються на ринку праці.

img14

Пані Олена детально розповіла студентам про програми й послуги для молоді, акцентувавши на тих, що стосуються працевлаштування та розвитку професійних навичок. На зустрічі було розглянуто можливості для реєстрації в Центрі зайнятості, де студенти можуть отримати консультації, пройти професійне навчання і знайти роботу за фахом.

img18

Студенти з інтересом слухали спікерку, ставили запитання та цікавилися актуальними пропозиціями щодо професійної самореалізації. Такі зустрічі сприяють карʼєрному зростанню молодих фахівців і допомагають зорієнтуватися на перших етапах професійного становлення.

Криворізький педагогічний вдячний Олені Боголеповій за цінну інформацію
та допомогу молоді у професійному самовизначенні!
29494
Календар подій
Останні статті
Популярне
Зворотний зв'язок
Грудень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31